Mini Racing Online

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2007-07-20 23:05:52

BeeV

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 45
Punktów :   

Re: Pomysły, Idee

A ja proponuje coś takiego:

Na początek, rozlosowanie do 1 i 2 ligi, polegało by to na takie zasadzie:

przykładowo jest chętnych 20 zawodników, wówczas dzielimy to na 2 wyścigi po 10 osób, pierwsze 4 osoby z każdego wyścigu (1 i 2) automatycznie by sie znalazło w 1 lidze ostatnie 6 osób z każdego wyścigu (1 i 2) by jechało kolejny wyścig o tzw baraż do 1 ligi i wówczas pierwsze 4 osoby by "awansowały" do 1 ligi a reszta by grała w 2 lidze.

Uważam że był by to najsprawiedliwszy podział. A jeśli chodzi o teamy to w 1 lidze po 2 osoby ten sam bolid (10 osób) a w 2 lidze by było tak samo czyli 10 osób i tylko 2 taki sam bolid (w przypadku awansu do 1 ligi kolejność wyboru ma team który wygrał poprzedni sezon)

Jeśli czegoś nei wiecie to pytajcie. Poźniej napisze kolejne pomysły

Offline

 

#32 2007-07-20 23:20:23

Vaxi

Użytkownik

Skąd: Klucze
Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Pomysły, Idee

w poniedzialek wszytsko sie zobaczy czy robimy 2 ligi czy tez jedna 16-osobowa

Offline

 

#33 2007-07-20 23:22:51

browar23

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 104
Punktów :   

Re: Pomysły, Idee

BeeV napisał:

A ja proponuje coś takiego:

Na początek, rozlosowanie do 1 i 2 ligi, polegało by to na takie zasadzie:

przykładowo jest chętnych 20 zawodników, wówczas dzielimy to na 2 wyścigi po 10 osób, pierwsze 4 osoby z każdego wyścigu (1 i 2) automatycznie by sie znalazło w 1 lidze ostatnie 6 osób z każdego wyścigu (1 i 2) by jechało kolejny wyścig o tzw baraż do 1 ligi i wówczas pierwsze 4 osoby by "awansowały" do 1 ligi a reszta by grała w 2 lidze.

Uważam że był by to najsprawiedliwszy podział. A jeśli chodzi o teamy to w 1 lidze po 2 osoby ten sam bolid (10 osób) a w 2 lidze by było tak samo czyli 10 osób i tylko 2 taki sam bolid (w przypadku awansu do 1 ligi kolejność wyboru ma team który wygrał poprzedni sezon)

Jeśli czegoś nei wiecie to pytajcie. Poźniej napisze kolejne pomysły

No pomysł nie głupi bo to coś w stylu playoff ... ale to najpierw muszą powstać 2 ligi ...


nie zrozumiałem tego co pogrubiłem

ale ja to widzę wtedy tak, że po prostu osoba która jest najwyżej wybiera bolid.. pierwsi wybierają pierwszoligowcy a następnie drugoligowcy.. wszystko się odbywa tak by było zgodnie z regulaminem czyli aby w każdym teamie były 2 osoby ... (np. 10 zawodników to 5 teamów... 12 to 6 itp)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl